Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Artura

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Artura

Życzenia imieninowe dla Artura zostały przygotowane specjalnie z myślą o osobach, które nie potrafią samodzielnie tworzyć tego rodzaju tekstów. Oczywiście zawsze lepiej jest napisać parę słów samodzielnie, bo wówczas są one lepiej dostosowane do konkretnej osoby. Jeżeli jednak nie ma takiej możliwości, rozwiązaniem jest zawsze skorzystanie z gotowej wersji. Na przykład życzenia urodzinowe na fb dla Artura nie muszą być typową, skopiowaną sztampą. Chodzi w nich przede wszystkim o przekazanie swojej pamięci, ale nie trzeba przy tym silić się na oryginalność.

Imieniny Artura daty, kiedy wypadają   

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie: “imieniny Artura daty, kiedy wypadają”, to są one przez niego obchodzone 6 października, 11 grudnia albo 15 listopada.  Wybór jest więc całkiem spory. Warto dowiedzieć się, kiedy dana osoba obchodzi imieniny. Szczególnie, jeżeli nie jest to ktoś z rodziny, a na przykład kolega z pracy. Złożenie mu życzeń nie w ten dzień, co trzeba, może wywołać w nim konsternację.

Samo imię Artur prawdopodobnie wywodzi się z języka celtyckiego od takich słów jak “art” niedźwiedź, “ard” wysoki lub “art” kamień. Najsłynniejszym imiennikiem Artura był oczywiście Król Artur, twórca Okrągłego Stołu. W Polsce pojawiło się już w średniowieczu, ale pierwotnie zapisywano je jako Hartko lub Artek.

Życzenia dla Artura z okazji imienin można więc składać mu aż w trzech datach. Oznacza to naprawdę sporą możliwość wyboru. Ważne jest oczywiście, by ustalić, kiedy faktycznie obchodzi on swój ważny dzień. Każdy może wybrać jedną z kilku dat. Zazwyczaj wybiera się tę następującą najszybciej po dniu urodzin. Nie jest to jednak reguła, dlatego za każdym razem musisz upewnić się co do terminu.

Życzenia urodzinowe na fb dla Artura                         

Najłatwiejszym sposobem na przesłanie życzeń urodzinowych albo imieninowych dla Artura, jest wykorzystanie w tym celu mediów społecznościowych. Życzenia urodzinowe na fb dla Artura są najpopularniejszą metodą okazania mu pamięci. 

Media społecznościowe rządzą się swoimi prawami. Zamieszczone w nich życzenia powinny być przede wszystkim krótkie. Można je zamieścić albo na tablicy, albo wysłać w wiadomości prywatnej. Od ciebie zależy, który z tych sposobów preferujesz.

Spośród wszystkich urodzin moich znajomych na Facebooku, 

najbardziej nie mogłem się doczekać

właśnie dzisiejszego wyskakującego okienka w moich powiadomieniach!

Dlatego śpieszę Ci złożyć życzenia

wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci fantastycznych urodzin!

Teraz przejdź do trybu offline i po prostu ciesz się tym dniem

Składam Ci najlepsze życzenia z okazji Twoich urodzin!

Chociaż obecnie dzielą nas kilometry,

a upieczony przeze mnie tort mógłby nie przeżyć tej podróży,

to jednak w głębi serca zawsze jesteśmy blisko siebie!

Dlatego świętuj ten dzień za nas dwoje

Życzenia imieninowe dla Artura

Życzenia imieninowe dla Artura to szczególna okazja do złożenia mu wyjątkowego komplementu. Można wówczas szczerze przekazać wszelkie ciepłe uczucia, które się do niego żywi. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, jakiego rodzaju więzy was łączą. Inaczej będzie to wyglądało w przypadku życzeń dla syna, inaczej – dla męża, a jeszcze odmiennie, jeżeli życzenia są skierowane do kolegi lub sympatii. Ton swoich wypowiedzi musisz zawsze dostosować dokładnie do tego, co was łączy.

Imieniny zazwyczaj obchodzą osoby nieco starsze. Młodsi świętują bardziej urodziny. Nie jest jednak powiedziane, że nie można złożyć im również życzeń imieninowych. Po prostu mogą one mieć różną formę. Może on być także dość zaskoczony. Oto kilka przykładów:

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!

Życzę Ci:

zdrowia i bezchmurnych dni;

szczęścia i ciepła;

miłości i piękna,

abyś miał tego wszystkiego pod dostatkiem!

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!

Życzę Ci z głębi serca

dużo radości, żadnych zmartwień,

dużo szczęścia, żadnego bólu.

Wielu pięknych dni,

podczas których spełnią się wszystkie Twoje marzenia!

Kochany Arturze,

w wyjątkowym dniu Twoich imienin

chciałbym złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia

spełnienia wszystkich marzeń.

Niech ten dzień będzie dla Ciebie naprawdę wyjątkowy.

Masz prawo do świętowania,

bo okazja jest nie lada.

Samych słonecznych dni 

Z pozdrowieniami,

Twój przyjaciel

Śmieszne życzenia imieninowe dla Artura    

Nie każde życzenia imieninowe muszą być bardzo poważne. Wręcz przeciwnie, czasami lepiej sprawdzają się taki bardziej na luzie. Śmieszne życzenia imieninowe dla Artura mogą mieć formę wierszyka, chociaż niekoniecznie muszą takie być. Najłatwiej w nich dotknąć osobistych kwestii.

Jak masz na imię dobrze ja wiem,

dlatego życzenia złożyć Ci chcę.

Wiecznej młodości

słodkiej miłości.

Przyjaciół do pary,

na przyszłość wiary.

Bez grama obojętności,

niech wiosna w twoim sercu gości!

Drogi Arturze,

W dniu Twoich imienin składam Ci najlepsze życzenia.

Przede wszystkim niech spełnią Ci się wszystkie marzenia.

Niech żadna burza tego nie zmienia!

Dodatkowo nie tylko w tym uroczystym dniu,

miej życie jak ze snu.

Wszystkie plany i nadzieje

Dadzą Ci wytchnienie!

Zobacz też:

Sprawdź jeszcze

Popularne