Strona głównaFinanseLeasing samochodu marki Renault — czy warto się na niego zdecydować?

Leasing samochodu marki Renault — czy warto się na niego zdecydować?

Leasing to najlepszy sposób na jazdę nowym modelem Renault za ustaloną miesięczną opłatę. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem tej formy finansowania, zapoznaj się z naszym artykułem. Sprawdź korzyści związane z leasingiem i dowiedz się, jakie warunki musisz spełnić, aby go otrzymać.

Leasing Renault – atrakcyjna alternatywa dla zakupu samochodu

Samochody marki Renault cieszą się doskonałą reputacją na całym świecie i są uznawane za jedne z najbardziej stylowych na rynku. Jeśli marzysz o tym, aby zasiąść za kierownicą Renault Capture, Arkana czy jakiegokolwiek inne modelu tego francuskiego producenta, powinieneś rozważyć leasing. To forma finansowania szczególnie popularna wśród kierowców, którzy lubią różnorodność i co kilka lat chcą jeździć innym samochodem. Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na leasing Renault:

 • szeroki wybór pojazdów, modeli i roczników,
 • brak długoterminowych zobowiązań (umowa leasingu zawierana jest najczęściej na okres 2-3 lat),
 • ustalasz ratę odpowiadającą Twojemu miesięcznemu budżetowi
 • zyskujesz dostęp do najnowszych modeli, z bogatym wyposażeniem,
 • nie martwisz się o amortyzację.

Jakie modele Renault obejmuje leasing?

Tak naprawdę sfinansować można każdy model samochodu. Nawet jeśli dana firma leasingowa nie ma w swojej ofercie auta, które Cię interesuje, istnieje możliwość jego sprowadzenia. To, który samochód Renault wybierzesz, będzie więc zależeć od Twoich potrzeb w zakresie stylistyki, funkcjonalności i wyposażenia. Leasing Renault Capture to świetny wybór dla osób szukających kompaktowego SUV-a przystosowanego do jazdy po mieście. Kierowcy, którym zależy na bardziej przestronnym samochodzie dla całej rodziny, powinni zdecydować się na leasing Renault Arkana.

Wybór modelu najbardziej odpowiadającego stylowi jazdy to jedno. Leasing Renault umożliwia również dostosowanie wyposażenia. Samochód w standardowej wersji będzie oczywiście tańszy, jednak jeśli zależy Ci na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, warto zdecydować się na leasing auta, które oferuje rozbudowany system bezpieczeństwa i funkcje poprawiające komfort jazdy. Wśród nich warto wspomnieć m.in. o:

 • fotelu kierowcy z regulacją elektryczną w 6 kierunkach oraz elektryczną regulacją podparcia lędźwiowego,
 • podgrzewanej kierownicy,
 • systemie kontroli bezpiecznej odległości,
 • aktywnym systemie wspomagania nagłego hamowania z funkcją wykrywania pieszych.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać Renault w leasingu?

Leasing Renault przyznawany jest na tych samych zasadach, co w przypadku samochodów innych marek. Kiedy zawierasz umowę leasingu, musisz przygotować kilka dokumentów:

 • dokument tożsamości ze zdjęciem – może to być dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy,
 • potwierdzenie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej (jeśli Twoja działalność podlega wpisowi do CEIDG),
 • wniosek o leasing.

Jeśli podczas sprawdzania Twojej zdolności kredytowej potrzebne będą dodatkowe informacje, firma leasingowa może poprosić Cię o zaświadczenie o zatrudnieniu i otrzymywanych dochodach. Choć do leasingu samochodu nie jest wymagana żadna konkretna ocena zdolności kredytowej, uważa się, że im wyższy scoring, tym większe prawdopodobieństwo uzyskania finansowania.

MultiSalon24.pl – leasing na prostych zasadach

Jeśli interesuje Cię leasing na atrakcyjnych i prostych zasadach, już teraz odwiedź MultiSalon24.pl. W ofercie znajdziesz samochody marki Renault dostępne w wielu różnych wersjach wyposażenia i nie tylko. Doświadczony doradca leasingowy dobierze dla Ciebie odpowiedni pojazd, wykona symulację kosztów oraz przeprowadzi przez wszystkie formalności. Oprócz leasingu, na MultiSalon24.pl możesz skorzystać także z innych form finansowania: najmu długoterminowego, pożyczki, a nawet licytacji.

Artykuł partnera.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne