Strona głównaMotoryzacjaGetHelp - opinie, gwarancja, pakiety, warsztaty

GetHelp – opinie, gwarancja, pakiety, warsztaty

Kupno używanego samochodu często jest niechlubnie uznawane za zakup kota w worku. Jasne – nie każda maszyna śmiga, jak majster powiedział, nierzadko wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Wielu kierowców wyznaje myśl, że lepiej płakać w Mercedesie, niż w PKS-ie. Odwróćmy jednak sytuację. 

Psuje ci się zupełnie nowiutkie auto. Koszt jego naprawy w warsztacie może wynieść tyle, co koszt samego pojazdu (a nawet więcej). Szala zwycięstwa nieznacznie przechyla się w kierunku aut używanych. Nie zamierzamy przekonywać cię do tego zakupu. Natomiast jeśli postanowiłeś zainwestować w samochód drugiego obiegu, warto sprawdzić koszty gwarancji. A tę, jak i wszelkie pakiety pomocowe oraz listy warsztatów oferuje GetHelp. Jakie opinie ma ta firma? Sprawdźmy!

GetHelp – opinie Google

GetHelp zajmuje się pakietem gwarancji dla używanych samochodów. Poza kompleksowym wachlarzem ofert firma stworzyła również aplikację mobilną, dzięki której świadczą całodobową obsługę. Na czas naprawy samochodu w warsztacie, której koszty pokrywają, udostępniają nam samochód zastępczy. GetHelp ma opinię firmy doświadczonej, gwarantującej bezpieczeństwo, najwyższą jakość obsługi oraz listę warsztatów zlokalizowanych w całej Polsce. 

źródło: wizytówka Google

Wiarygodność opinii na temat każdej działalności czy produktu wzrasta wraz z ilością komentarzy oraz miejscem, w którym owe się zbierają. GetHelp na Opiniach Google zgromadził aż 1200 komentarzy, które dały mu średnią 4.8 na 5. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Firma GetHelp dba o to, czego nam wszystkim brakuje, a jest tak cenne – czas. Klienci opisują ich szybką reakcją na wezwanie, konkretną usługę, bez zbędnych formalności. Na wyróżnienie zasługuje również profesjonalna i sympatyczna obsługa, która na bieżąco informuje o postępach w naprawie pojazdu. Co jeszcze? Usterki uznawane przez gwarancję GetHelp, pokrycie kosztów związanych z naprawą pojazdu w warsztacie i rozbudowana lista warsztatów, do których mogą udać się ich klienci. 

Gwarancja GetHelp – opinie 

źródło: wizytówka Google

Gwarancja GetHelp nie ma z góry ustalonej ceny, ta jest wyznaczana indywidualnie, po uprzedniej rozmowie z klientem. Co trzeba zrobić? Najpierw – zapoznać się z dostępnymi pakietami, a następnie zadzwonić do GetHelp. Należy spełnić pięć warunków gwarancji, jasno określonych przez firmę.

Gwarancja nie zostanie zrealizowana, jeśli:

  1. Uszkodzenia powstały przed zakupem samochodu albo wskutek kolizji drogowej
  2. Korzystamy niewłaściwie z samochodu 
  3. Uszkodzone części są elementem eksploatacyjnym
  4. Klient ma na myśli czynności dodatkowe, np. czyszczenie lub diagnozę

Klienci GetHelp chwalą postępowanie firmy w sytuacji, kiedy ich auto uległo awarii, ubezpieczenie obejmuje samochód zastępczy na okres pięciu dni. Poza tym jest spora dostępność aut zastępczych. Jeden z zadowolonych klientów wyróżnił, że zaproponowano mu gwarancję już przy zakupie auta w komisie. GetHelp zawdzięcza pozytywne opinie szybkiej reakcji na sytuacje podbramkowe. 

GetHelp – warsztaty, lista warsztatów 

Jest wiele warsztatów współpracujących z GetHelp. Na stronie internetowej bez problemu znajdziesz listę warsztatów dostępną w formie mapy. Dzięki temu łatwo zorientować się w tym, które miejsca z listy warsztatów są dostępne w konkretnym województwie. Po kliknięciu w interesujący nas obszar pojawia się lista warsztatów podzielona na powiaty. 

Zobacz: Hurtownia motoryzacyjna Gordon – sprawdzamy opinie

GetHelp – pakiety 

Rzućmy okiem na dostępne pakiety, które oferuje firma GetHelp. Łącznie jest ich trzy: pakiet Classic, Premium i Grand. Z czego się składają?

Pakiet Classic obejmuje naprawy w warsztacie, naprawy na drodze i holowanie do warsztatu. Dalej – silnik diesel, silnik benzynowy, obudowę silnika, manualną skrzynię biegów, odbudowę skrzyni biegów i aplikację mobilną iHelp. 

Pakiet Premium zawiera wszystko to, co pakiet Classic, a dodatkowo: koło dwumasowe, komputer główny silnika, automatyczną skrzynię biegów, układ chłodzenia, układ hamulcowy, dyferencjał, osprzęt silnika, wał napędowy i samochód zastępczy. Przez klientów uznany za optymalny. 

Natomiast pakiet Grand, poza tym, co obejmują poprzednie dwa, oferuje jeszcze wspomaganie kierownicy, zawieszenie silnika i skrzyni, turbosprężarkę czy samochód zastępczy. Dla każdego klienta coś się znajdzie. 

Jak widać, firma GetHelp zbiera wiele pozytywnych opinii, w których klienci wyróżniają jej usługi jako sprawne, profesjonalne i z indywidualnym uwzględnieniem potrzeb każdego klienta. Warto zainwestować w oferowaną przez nich gwarancję, której warunki są przejrzyste i klarowne. Lista dostępnych warsztatów widnieje na ich stronie internetowej, która w razie problemów, szybko udzieli ci dodatkowych informacji. W ten sposób zakup używanego samochodu wcale nie musi przypominać kupna kota w worku. A nawet jeśli coś po drodze ulegnie awarii – obsługa GetHelp nie zostawi cię w potrzebie. 

Zobacz: Sklep motoryzacyjny Inter Cars – jakie posiada opinie?

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne