Strona głównaModaBorn to be – dlaczego warto robić tam zakupy?

Born to be – dlaczego warto robić tam zakupy?

Spośród wielu sklepów internetowych wyróżniają się te, które mają do zaoferowania klientom nie tylko szeroki asortyment, ale także częste promocje i atrakcyjne warunki zwrotu towaru. Born to be w opinii kupujących jest właśnie takim miejscem.

Jeśli potrzebujesz zrobić zakupy „na szybko”, bo np. trafił się ciekawy wyjazd, śmiało możesz liczyć na tę firmę. Zakupy zrobione w Born to be dotrą do ciebie najdalej 48 godzin od zamówienia.

Asortyment Born to be

Wśród bogatego asortymentu Born to be znajdziesz ubrania, akcesoria, a także buty, które przez długi czas stanowiły flagowy produkt tego sklepu. Niezależnie od pory roku – zawsze stylowe, wygodne i na czasie. Dostępne w Born to be buty w opinii kupujących są bardzo trwałe – nawet w przypadku bardzo intensywnego użytkowania.

Polityka marki

Sklep internetowy powinien być miejscem, w którym absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie – z takiego założenia wydają się wychodzić właściciele marki Born to be. W ofercie obecnie można znaleźć obuwie dla całej rodziny, a przeceny na ostatnie pary obuwia sięgające nawet ponad 50%, są niezwykle atrakcyjne dla polujących na okazje. Łowcy promocji nie będą zawiedzeni także pozostałymi akcjami sklepu – często zdarza się, że marka organizuje promocje środowe, poniedziałkowe lub ze standardowych okazji, takich jak dzień kobiet, dzień mężczyzny lub dzień matki.

W Born to be zwroty są możliwe na standardowych zasadach, a na stronie internetowej klientom udostępniono intuicyjny formularz, umożliwiający odesłanie paczki.

Również w przypadku reklamacji w Born to be zwrot towaru jest możliwy i co ważne- cały proces odbywa się podobną drogą. Pieniądze otrzymasz do 14 dni od rozpatrzenia twojej sprawy.

Born to be – zwrot krok po kroku

  • zaloguj się do panelu,
  • wybierz produkt, który chcesz zwrócić,
  • przygotuj paczkę – pamiętaj, by buty lub odzież były spakowane do oryginalnych opakowań,
  • wyślij przesyłkę.

Jak widać, procedury zostały maksymalnie uproszczone, by ustrzec klienta przed nieudanymi zakupami. Istnieje jednak kilka grup towarów, których nie zwracamy w żadnym sklepie- to bielizna i kostiumy kąpielowe. 

Dlaczego warto kupować w Born to be?

Ekspresowa wysyłka i przejrzyste zasady zwrotu to nie jedyne atuty sklepu Born to be. W zasadzie można stwierdzić, że cos dla siebie znajdzie tam absolutnie każdy. Ubrania i buty są świetne gatunkowo, odpowiednie dla każdej grupy wiekowej – oprócz typowo streetwearowej mody, znajdują się tam również rzeczy klasyczne i ponadczasowe. Do tego wspomniane wcześniej liczne promocje – i recepta na udane zakupy gotowa.

Na uwagę zasługuje także szybka dostawa towaru. Każdy, kto kiedykolwiek zamówił coś z Born to be, nie musiał całymi tygodniami oczekiwać na przesyłkę. Nawet największe zakupy można tam zrealizować w bardzo krótkim terminie. To wyjątkowo atrakcyjna opcja dla tych, którzy planują zakup prezentu, muszą zaspokoić szybką potrzebę zakupową itd.

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy twoje ewentualne wątpliwości zakupowe i przekonaliśmy cię, że zakupy internetowe nie muszą oznaczać długiego oczekiwania na towar. Dostępność asortymentu z kolei nie oznacza utraty na jakości towaru.

Zakupy w Born to be zrobisz nie tylko na oficjalnej stronie – produkty są także dostępne na platformie Allegro, co znacznie poszerza możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Działania marki są przykładem na przemyślaną, dobrze prowadzoną politykę, której beneficjentem są zadowoleni klienci. Zatem jeśli planujesz zakładać sklep internetowy, zwróć uwagę na działania tej konkretnej marki, a sukces jest w zasięgu twojej ręki. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne