Strona głównaDomPrzechowywanie opon, roweru i innych rzeczy sezonowych - czy musi być problematyczne?

Przechowywanie opon, roweru i innych rzeczy sezonowych – czy musi być problematyczne?

Wiosna, ciepłe, słoneczne dni to czas nie tylko na wiosenne porządki, ale również moment, w którym należy zmienić opony na letnie – wymiana opon rekomendowana jest wtedy, kiedy średnia temperatura przekroczy na stałe 7°C.

Zastanawiasz się gdzie przechowywać opony? Bez wątpienia jest to produkt kłopotliwy do magazynowania. Zajmuje dużą ilość miejsca i szybko “zagraca” przestrzeń. Jeśli szukasz bezpiecznej i wygodnej przestrzeni, w której z powodzeniem przechowasz nie tylko wspomniane wcześniej opony, ale również inne rzeczy, na które brakuje Ci miejsca w domu, np. meble balkonowe, rower, akcesoria sportowe czy narzędzia, sprawdź ofertę Less Mess Storage.

Magazyny do wynajęcia w Poznaniu

Less Mess Storage jest firmą magazynową, zajmującą się wynajmem magazynów samoobsługowych, które nie mają nic wspólnego z tradycyjnie kojarzonymi magazynami, a stanowią oddzielnie zamykane pomieszczenia, chronione nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa. Less Mess Storage posiada swoje oddziały w 6 miastach w Polsce oraz w czeskiej Pradze. Dla mieszkańców Poznania dostępne są oddziały firmy zlokalizowane przy ulicy Ostrowskiej 515 oraz Dąbrowskiego 550. Szczegółowe informacje na temat najmu magazynów samoobsługowych dostępne są na stronie internetowej https://www.lessmess.storage/self-storage-poznan/.

Wynajem powierzchni magazynowej jako bezpieczna alternatywa komórki

Self Storage to zyskujące popularność rozwiązanie, wykorzystywane jako komórka lokatorska, magazyn do przechowywania towaru dla właścicieli sklepów lub też chwilowy, bezpieczny schowek na czas remontu, przeprowadzki czy wyjazdu. W każdym pomieszczeniu self storage panują optymalne warunki do przechowywania – bez obaw zatem możesz zostawić tam swoje mienie bez ryzyka uszkodzenia go nadmierną wilgocią czy zbyt niską lub zbyt wysoką temperaturą.

Rower, snowboard, narty, opony, meble balkonowe czy ubrania sezonowe, jak kurtki, kozaki, kombinezony to przedmioty zajmujące bardzo dużą ilość miejsca. Dodatkowo, są to rzeczy przedstawiające realną wartość, przez co przechowywanie ich w słabo zabezpieczonej przed kradzieżą komórce może być ryzykowne. Magazyny na wynajem są doskonałą alternatywą, która zapewnia bezpieczeństwo zarówno przed kradzieżą, jak również przed niesprzyjającymi warunkami, które mogą wpłynąć na pogorszenie kondycji przechowywanych przedmiotów. Wybierz dopasowany do swoich potrzeb rozmiar pomieszczenia magazynowego oraz ciesz się odpowiednio zabezpieczoną, dostępną 24 godziny na dobę przestrzenią do magazynowania.

Artykuł partnera.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne