Strona głównaZakupyPrezent urodzinowy dla myśliwego

Prezent urodzinowy dla myśliwego

Od dawien dawna człowiek jest związany z myślistwem. Oczywiście jest to naturalny instynkt, który jest spowodowany poczuciem głodu. Myśliwymi z reguły zostają mężczyźni, choć wbrew pozorom aktualnie kobiety przekonują się również do tego stylu życia. Niegdyś myśliwymi zostawało się po to, aby przetrwać jednak z biegiem czasu, stało się to odrębną formą spędzania wolnego czasu. Aktualnie na rynku znajduje się olbrzymia ilość różnych gadżetów oraz akcesoria, które wspomagają tropienie zwierzyny. W tym artykule przygotowaliśmy najlepsze propozycje na prezent dla myśliwego na urodziny. W takim razie, co wybrać?

Prezent dla myśliwego na urodziny

Prezenty dla myśliwego charakteryzują się tym, że ciężko jest znaleźć coś sensownego w sklepie stacjonarnym, jednak mimo wszystko w sieci znaleźć można wiele sklepów dla myśliwych. Będąc w poszukiwaniu idealnego prezentu dla myśliwego na urodziny, warto zastanowić się nad jakąś odzieżą, którą będzie mogła obdarowana osoba ubrać w teren. W związku z tym na naszej liście ciekawych prezentów umieściliśmy ocieplane rękawiczki czy czapka myśliwska z piórem bażanta. Taki prezent to będzie ciekawa propozycja na jesień czy zimę, dodatkowo pióro bażanta nadaje czapce elegancji i szykownego wyglądu. Jeżeli chodzi o rozmiary takich czapek myśliwskich i rękawic, to są uniwersalne z możliwością ręcznej regulacji, w ten sposób można z łatwością je dopasować do pożądanego rozmiaru.

Kolejnym, ciekawym pomysłem na prezent dla myśliwego na urodziny może okazać się wodoszczelna latarka o niewielkich rozmiarach, dzięki czemu można z łatwością ją schować do kieszeni. Z kolei lornetka oraz krzesiwo to niezbędne wyposażenie każdego leśnika, który uwielbia spędzać czas w lesie.

Oczywiście prezent dla myśliwego to nie tylko gadżety czy akcesoria, które osobiście będzie użytkował, należy w tym przypadku pamiętać o tym, że wielu leśników używa podczas tropienia zwierzyny wyszkolonych psów np.: Terrier. W tym przypadku ciekawym pomysłem na prezent dla leśnika może okazać się lokalizator GPS dla psa myśliwskiego. Z pewnością jest to praktyczne urządzenie, z którego obdarowana osoba, będzie zadowolona. Niekiedy takie wyprawy łowieckie wiążą się z tym, że są przeprowadzane w niebezpiecznych warunkach terenowych, pies w tym terenie może się zgubić i nie odnajdzie drogi powrotnej, dlatego dzięki GPS można z łatwością namierzyć psa.

Być może słyszałeś o okularach z funkcją nagrywania, kojarzy się to z narzędziem do szpiegowania. Nic bardziej mylnego, jednak ostatnimi czasy takie okulary znalazły swoje zastosowanie podczas wypraw łowieckich. Dzięki wbudowanej kamerze w okularach można nagrywać swoje wyprawy i chwalić się swoim bliskim, tym jak wygląda takie polowanie.

Oczywiście takie rzeczy związane są z dużymi kosztami, dlatego przygotowaliśmy również tańsze propozycje. W tym przypadku dobrym prezentem dla myśliwego na urodziny mogą okazać się raki na buty. Dzięki takim rakom do butów obdarowana osoba może bez problemu pokonywać oblodzone ścieżki nie martwiąc się przy tym o poślizgnięcie się.

Prezent dla leśnika – co wybrać?

Obecnie żyjemy w dobie wszechobecnej elektroniki, chyba nie ma takiej osoby, która nie byłaby w posiadaniu telefonu komórkowego. Warto w tym przypadku zastanowić się nad powerbankiem jako prezent dla leśnika, bowiem takie polowania trwają niekiedy nawet kilkanaście godzin, dlatego wskazane jest tutaj to, aby mieć dostęp do dodatkowego zasilania, nie tylko będzie to komfortowe dla leśnika, ale i również jest pewna forma bezpieczeństwa.

Kolejnym, innowacyjnym pomysłem na prezent dla leśnika może okazać się rejestrator tras. Dzięki temu urządzeniu można zapisać przebytą trasę, tym samym ułatwia to przygotowywanie się do następnej wędrówki. Takie rejestratory charakteryzują się tym, że dzięki wytrzymałej baterii można używać taki rejestrator nawet do 24 godzin. Kolejnymi zaletami jest jego poręczność oraz wodoszczelność. Z pewnością obdarowana osoba będzie zadowolona z rejestratora tras.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne