Strona głównaPoradyJak skontaktować się z hakerem?

Jak skontaktować się z hakerem?

Obawiasz się, że twoja żona cię zdradza? Wiele osób w takiej sytuacji zastanawia się nad hakerem do wynajęcia, który włamie się na jej media społecznościowe albo konto e-mail, aby wykraść rozmowy i inne ważne informacje. Oczywiście jest to rozwiązanie wyłącznie dla osób, które nie boją się przekraczania granic etycznych i prawnych, ponieważ takie działanie jest oczywiście nielegalne. 

W czym może pomóc haker?

Współcześnie nie trzeba wcale zbyt głęboko zagłębiać się w zakamarki dark netu, aby znaleźć hakerów. Ich usługi są coraz bardziej popularne. To jak skontaktować się z hakerem jest zdecydowanie łatwiejsze. Mało tego, nie każdy działa nielegalnie. Można wynająć etycznego hakera, który za niewielką opłatą sprawdzi na przykład zabezpieczenia twojej strony internetowej i podpowie, co zrobić, by nie przeprowadzono na niej prawdziwego ataku. To bardzo praktyczne.

Nie brakuje również witryn, szczególnie zagranicznych, które w otwarty sposób reklamują swoje nie do końca legalne usługi. Oferują one nielegalny dostęp do wszystkiego, od Skype’a do Gmaila. Korzystanie z takich miejsc jest naprawdę niebezpieczne. Z jednej strony z uwagi na odpowiedzialność karną. Ale z drugiej – także z powodu ewentualnych wymuszeń finansowych, których można paść ofiarą.

Jednak jeżeli naprawdę jest ci potrzebny haker do wynajęcia, niezależnie od tego, co ma ona zrobić, można takie osoby znaleźć. Zazwyczaj nie ujawniają one swoich danych, a płatność odbywa się na przykład za pośrednictwem konta PayPal w dolarach albo na przykład w bitcoinach.

Sytuacje, w których ludzie wynajmują hakera

Oto przykłady sytuacji, w których niektórzy korzystają z “pomocy” hakerów, chociaż są one oczywiście niezgodne z prawem.

  • Napad na bank online pozwala na ściągnięcie pieniędzy z czyjegoś konta. Haker za taką “usługę” zainkasuje wskazany procent jego zawartości, w zależności oczywiście od tego, jaki będzie realny stan konta.
  • Ściągnięcie punktów w programie lojalnościowym z czyjegoś konta. Cena uzależniona jest od ilości punktów na koncie.
  • Wynajmij hakera do uzyskania nieautoryzowanego dostępu do konta na Instagramie, Twitterze, Snapchacie lub innych platformach społecznościowych, średnia opłata hakerska wynosi około 130 dolarów.  
  • Przejęcie korporacyjnej poczty e-mail jest zdecydowanie droższe i może kosztować nawet 500 dolarów i więcej. Oszustwa pracowników firm zazwyczaj obejmują phishing, który polega na wysyłaniu fałszywych e-maili podszywających się pod znanego partnera w celu kradzieży nazw użytkowników, haseł, danych finansowych lub innych poufnych informacji.
  • Haker do wynajęcia może włamać się do Facebooka za pozwoleniem, aby otrzymać wysoką nagrodę. Hakowanie Facebooka jest dozwolone tylko wtedy, gdy poinformujesz platformę o tym, co znajdziesz. Facebook ma program Bug Bounty, który płaci hakerom za znajdowanie błędów, aby firma mogła je naprawić. Nagrody za takie działania są bardzo wysokie, ponieważ mogą wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy dolarów.
  • Jak skontaktować się z hakerem w celu włamania się do telefonu komórkowego? Czasami nie jest to konieczne i można tego dokonać samodzielnie. Jeśli chcesz monitorować urządzenie z Androidem (w wersji 4.0 lub nowszej), możesz użyć aplikacji Copy9 do hakowania i monitorowania telefonu. Aplikacja ma płatną wersję. Copy9 jest wyposażony w 18 różnych funkcji, w tym śledzenie GPS i nagrywanie dźwięku.

    Aplikacja śledzi informacje o zhakowanym telefonie, nawet gdy telefon jest offline, a po połączeniu z Internetem wszystkie śledzone informacje są przesyłane bezpośrednio na twoje konto. Wadą aplikacji jest to, że musisz mieć telefon docelowy w dłoni, aby zainstalować na nim aplikację spyware. Kiedy zatrudnisz hakera, może on uzyskać zdalny dostęp do telefonu. Takie rozwiązania są często stosowane w przypadku podejrzenia o zdradę, chociaż oczywiście pozyskane z nielegalnego źródła dowodu nie są uznawane przez sąd.
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne