Strona głównaWłasna firmaSubiekt GT/Nexo - DEMO, gdzie testować?

Subiekt GT/Nexo – DEMO, gdzie testować?

Prowadzisz firmę? Potrzebujesz narzędzia, które pomoże Ci w obsłudze Twojego sklepu? Idealnie trafiłeś! Przedstawiamy Ci Subiekt GT, czyli nowoczesny system sprzedażowy. Wystarczy kilka kliknięć, a sprawny i szybki system pozwoli Ci na obsługę dokumentów, kartotek i wiele więcej. Czy istnieje wersja Subiekt GT demo, za darmo? Gdzie znajdziesz subiekt gt wersja demo do pobrania za darmo? Odpowiadamy!

Subiekt gt wersja demo do pobrania za darmo — gdzie szukać?

Subiekt demo pobierzesz ze strony producenta. Masz dostęp do 45-dniowej wersji testowej oprogramowania jak np. InsERT nexo, InsERT GT itp. W zależności od zapotrzebowania wybierz lepszą opcję dla siebie i swojej firmy. Aby pobrać wersję próbną, konieczne jest podanie swoich danych takich jak: 

  • Imię i nazwisko lub nazwa firmy,
  • Adres e-mail,
  • Telefon.
Gdzie testować Subiekta demo

Następnie musisz podać cel pobrania oprogramowania (test programu przed zakupem, pobieranie aktualizacyjne lub pobranie do celów edukacyjnych). Wybierając opcję pierwszą, dla firmy, musisz podać NIP, jeśli nie chcesz tego robić, zalecamy wybrać opcję ostatnią, czyli „do celów edukacyjnych”. Następnie wybierasz linię produktów (InsERT nexo lub InsERT GT), program i gotowe. Musisz jeszcze zaznaczyć wszystkie zgody, pobrać program i zainstalować go. Masz 45 dni na dokładne sprawdzenie i podjęcie decyzji. 

Subiekt nexo demo — jak założyć?

Jeśli masz już zainstalowany program Subiekt Nexo demo, wystarczy, że ustawisz go według poniższej instrukcji:

1. Podczas uruchamiania programu wybierz „Nowy podmiot”, a następnie zaznacz opcję „Wersja prezentacyjna (demo)” po czym kliknij „Uruchom”. Nie zapomnij nazwać swojego podmiotu np. LC-BUD.

2) Poczekaj, aż system utworzy podmiot demo. 

3) Zaloguj się, używając hasła „robocze” (jest to domyślne hasło dla wszystkich). 

4) Gotowe. Masz dostęp do Subiekt Nexo demo.

Ile kosztuje pełna wersja oprogramowania? 

  • Dla firm, które zajmują się sprzedażą, poleca się „Subiekt nexo PRO” lub „Gestor nexo PRO”. 
  • Dla firm, które zajmują się księgowością, poleca się „Rachmistrz nexo PRO” lub  „Rewizor nexo PRO”.
  • Dla kadr i płac poleca się „Gratyfikant nexo PRO”. 

Oczywiście każde z tych oprogramowań ma inną cenę. Dokładny cennik prezentuje się następująco:

Subiekt nexo PRO na 1 stanowisko kosztuje 1199 złotych, na 3 stanowiska cena jest dokładnie taka sama, czyli 1199 złotych. Gestor nexo PRO na 1 stanowisko to koszt 899 złotych, natomiast na 3 stanowiska 1399 złotych. Rachmistrz nexo PRO na 1 stanowisko to 599 złotych, na 3 stanowiska 899 złotych, a na nieograniczoną liczbę stanowisk 599 złotych. Rewizor nexo PRO na 1 stanowisko to 1299 złotych, na 3 stanowiska 3499 złotych, na nieograniczoną liczbę stanowisk 2199 złotych. Gratyfikant GT na 1 stanowisko to koszt 2199 złotych, a na 5 podmiotów i nieograniczoną liczbę pracowników również 2199 złotych. 

Gdzie kupić Subiekt GT?

Jeśli podjąłeś już decyzję na temat odpowiedniego oprogramowania dla Twojego biznesu, przetestowałeś wersję demo, z pewnością zastanawiasz się gdzie kupić pełną wersję programu. Masz tak naprawdę dwie opcje: możesz udać się do jednego z punktu partnerów producenta lub skontaktować się z działem sprzedaży firmy InsERT. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie firmy. 

Zachęcamy jednak do przetestowania najpierw wersji demo, a następnie dokładnej konsultacji ze sprzedawcą. Jak sam wiesz, przy prowadzeniu firmy ważne są koszta, a także ruchy, które usprawnią pracę Twoją lub Twoich pracowników. Warto inwestować w programy, które finalnie wyeliminują ryzyko pomyłki czy błędu. Im szybciej pracujesz, tym masz większe szanse na zarobek. Wersja demo oczywiście jest wersją ograniczoną, jednak pozwoli Ci na zapoznanie się z programem i zobaczenie czy dane oprogramowanie jest dla Ciebie zrozumiałe. Nie bój się korzystać z poradników w sieci, zwłaszcza na początku pracy z nowym programem. Ułatwi Ci to obsługę, ale także nie zniechęcisz się po dwóch czy trzech próbach. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że dzisiejszy artykuł rozwiał wszystkie Twoje wątpliwości i wiesz już gdzie szukać programu Subiekt GT/Nexo w wersji demo. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne