Strona głównaZakupyGermin Berlinger - co to za firma?

Germin Berlinger – co to za firma?

Germin Berlinger to marka produkująca sprzęty do kuchni i gospodarstwa domowego. Logo tej marki jest rozpoznawalne, a urządzenia raz na jakiś czas trafiają do ofert różnych sklepów. Czy warto skorzystać z urządzeń oferowanych przez Berlinger? Co to za firma?

Germin Berlinger – co to za firma?

Germin Berlinger to producent sprzętu AGD od 2006 roku. W 2013 roku powstał sklep internetowy, dzięki któremu Berlinger rozszerzył swoją sprzedaż, stając się coraz bardziej popularnym producentem na rynku małego sprzętu AGD. Marka szczyci się błyskawiczną realizacją zamówień, wysoką jakością oferowanych urządzeń oraz poradnictwem. Firma Berlinger prowadzi obecnie głównie sprzedaż internetową, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. O zaletach zakupów przez Internet nie trzeba nikogo przekonywać, ale pamiętać warto również o tym, że każdy przedmiot zakupiony w ten sposób można zwrócić do dwóch tygodni. Sklep internetowy firmy Berlinger ma również ciekawe opcje, jak np. przechowalnia umożliwiająca dodawanie produktów, ale bez konieczności zakupu. Przy okazji każdego logowania do sklepu, w przechowalni wciąż będą znajdować się dodane produkty.

Berlinger – serwis i gwarancja urządzeń

Część produktów Berlinger ma gwarancję. W przypadku kłopotów ze sprawnością urządzenia objętego gwarancją należy zgłosić problem, mając zachowany dowód zakupu. Usterka zostanie usunięta przez serwis Berlinger. Reklamacja jest możliwa zgodnie z obowiązującymi przepisami, podobnie jak zwrot towaru kupionego drogą internetową. Zwrot produktu zakupionego na odległość jest możliwy do 14 dni od otrzymania przesyłki. Aby uniknąć nieporozumień i poznać dany produkt, warto obejrzeć instrukcje i działanie urządzeń na kanale Berlinger AGD na youtube.com. Jest na nim ponad dwadzieścia kilkuminutowych filmów ukazujących działanie najpopularniejszych sprzętów – jest to zdecydowanie pomocne dla potencjalnych nabywców.

Firma Berlinger – opinie

Germin Berlinger ma dużo pozytywnych opinii na temat konkretnych produktów np. robotów kuchennych. Zdarzają się sporadyczne wady fabryczne, a informacja o nich widnieje na stronie internetowej Germin. Niekiedy zdarzają się niezgodności opisu z produktem, co często wynika z kupowania na odległość, w sklepie internetowym, ale tutaj z pomocą przychodzą wspomniane powyżej instrukcje w formie filmów, które mogą zachęcić bądź zniechęcić do zakupu, jeżeli okaże się, że produkt nie spełnia oczekiwań. Firma Berlinger szanuje prawa konsumenta i w przewadze ma pozytywne opinie klientów, świadczące o tym, że marka nie robi problemów związanych z wadliwym towarem bądź zwrotem.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

2 KOMENTARZE

  1. Kupiłem robota firmy Berlinger chyba z 7 lat temu jak tylko zaistniała możliwość zakupu on-line za niespełna 400 zł. Wyrobiłem nim kilkaset chlebów i drugie tyle różnych ciast. Żadnej awarii, sprzęt niezawodny. Działa do tej pory. Nie mogę się go nachwalić.

Popularne