Strona głównaOpinieCarpatree - legginsy, opinie, rozmiary, zwroty

Carpatree – legginsy, opinie, rozmiary, zwroty

Pandemia koronawirusa mimo swoich opłakanych skutków przyniosła nam coś dobrego – luz. Obostrzenia i restrykcje spowodowały, że większość czasu spędzaliśmy w swoich domach. Ludzie zaczęli pracować zdalnie, a ze znajomymi spotykali się na Skype lub Teams.

Spowodowało to większy luz związany z ubiorem. Zaczęliśmy nosić więcej wygodnych ciuchów, takich jak dresy i legginsy. Najpopularniejsze sieciówki znacznie poszerzyły swoją ofertę sportowych ubrań. Obecnie zakładamy je nie tylko na trening, ale również jako codzienne ubranie.

Jak marka Carpatree wypada wśród konkurencji? Jak wygląda ich rozmiarówka? Czy firma ma obecnie jakieś kody rabatowe? Jak wymienić lub zwrócić towar? W poniższym artykule prezentujemy najważniejsze informacje o Carpatree.

Carpatree – opinie

Carpatree jest popularnym producentem odzieży sportowej – głównie legginsów. Marka często podejmuje współprace ze znanymi osobami ze świata fitnessu, które robią testy ich odzieży. Carpatree, ich legginsy opinii mają mnóstwo. Marka cieszy się dużą popularnością dzięki promocji influencerów.

Często jednak zdarza się, że promują oni rzeczy, których nigdy nie mieli na sobie założonych – liczą się dla nich tylko pieniądze, które otrzymają po wypromowaniu danej firmy.

Czy tak jest również z Carpatree? Mimo że wiele rozpoznawalnych osób promuje markę, to niemożliwym byłoby, żeby wszystkie recenzje ich ubrań były nieprawdziwe. W Internecie istnieje mnóstwo wątków związanych z ich kolekcjami. W przeważającej części są to głosy bardzo zadowolonych klientek, które chwalą jakość i design tych ubrań Carpatree.

oferta carpatree
Oferta sklepu wygląda kusząco. Źródło: carpatree.com/pl

Carpatree legginsy – opinie 

Carpatree legginsy – opinie o tej części garderoby są chyba najliczniejsze. Mimo że marka produkuje również biustonosze sportowe, dresy, bieliznę, stroje kąpielowe i odzież męską, to ich legginsy są bezapelacyjnie najczęściej kupowanym produktem z całej oferty.

Jest to spowodowane ich dobrą jakością i całkiem przystępną ceną, która często obniżana jest przez kody rabatowe dostępne na stronie czy u osób promujących markę. 

Ich najpopularniejszym modelem jest Phase, który wysmukla sylwetkę, jest bezszwowy, niektóre modele są ombre (dwukolorowe), uwydatnia pośladki, spłaszcza brzuch i nie prześwituje. Jeśli rozważacie zakup legginsów, to warto jest zwrócić uwagę na linię Phase, gdyż liczba pozytywnych odczuć z ich użytkowania jest naprawdę spora. 

Często porównywane są one do legginsów marki GymShark, która słynie z najlepszej jakości ubrań sportowych. Posiadaczki modelu Phase i podobnego modelu od GymShark często uważają, że legginsy od Carpatree są dużo lepsze! Jest to znaczny komplement, gdyż GymShark ma chyba największe grono fanów na świecie jeśli chodzi o odzież treningową.

Carpatree – rozmiary 

Rozmiarówka Carpatree jest szczegółowo opisana na stronie producenta i według opinii użytkowniczek nie jest ani zawyżona, ani zaniżona. W sklepie online jest zakładka związana z rozmiarem, w której znajdziemy dokładne wymiary każdego z nich.

Opisana jest ich szerokość w talii, w biodrach i długość wewnętrznej strony nogi. Przed zakupem warto jest się dokładnie pomierzyć, a dopiero później dobrać najbliższy naszym wymiarom rozmiar. Pozwoli to uniknąć późniejszych wymian czy zwrotów.

Carpatree – jak wyglądają zwroty? Reklamacja i kontakt do firmy 

Carpatree jest polską marką – proces zwrotu i wymiany towaru nie jest ani długi, ani czasochłonny. W zakładce „Zwroty i reklamacje” znajduje się szczegółowy opis postępowania.

Klient ma możliwość zwrotu towaru, jeśli nie ma on znamion użytkowania – po dostarczeniu zwracanego przedmiotu pieniądze zostaną wysłane na nasze konto, które podaliśmy w formularzu zwrotu.

Jeśli chodzi o wymianę otrzymanej rzeczy na inną, to trzeba to zgłosić do Działu Obsługi Klienta. Na stronie jest formularz zwrotów, który należy wypełnić. Trzeba tam podać m.in numer zamówienia, które odsyłamy i na co chcemy je wymienić. Koszt przesyłki ponosi Kupujący. 

Carpatree – kody rabatowe 

Obecnie aktywnym kodem rabatowym na stronie Carpatree jest „HAPPY15”. Po wpisaniu kuponu podczas końcowej fazy realizacji zamówienia, zostanie nam naliczony rabat w wysokości -15%.

Wiele produktów jest na stronie przecenionych również bez kodu. Warto jest śledzić osoby ze świata fitnessu i siłowni, gdyż podejmując współprace z Carpatree, dostają one często kody rabatowe dla swoich fanów. Marka regularnie robi różnego rodzaju akcje z promocjami, dlatego dobrze jest być na bieżąco z ofertą na ich stronie – możemy dzięki temu upolować rzeczy, które nam się podobają nawet za połowę ich ceny!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne