Strona głównaOff-topicNajwiększa impreza disco w Polsce już 2 kwietnia 2022 w Lubinie!

Największa impreza disco w Polsce już 2 kwietnia 2022 w Lubinie!

Najpopularniejsze gwiazdy muzyki tanecznej, najbardziej znane i lubiane utwory, a do tego niesamowite show – tak w olbrzymim skrócie opisać można nadchodzącą, siódmą już Galę Disco w Lubinie. Podczas zaplanowanej na 2 kwietnia w hali RSC imprezy na scenie pojawi się aż 16 artystów, którzy zapewnią uczestnikom doskonałą zabawę do białego rana. Za organizację wydarzenia odpowiada lubińska agencja Events Factory.

Disco to muzyka, która łączy pokolenia i stanowi gwarancję doskonałej zabawy. Nic więc dziwnego, że organizowana od kilku lat Gala Disco ściąga do Lubina tysiące miłośników tanecznego brzmienia. W tym roku impreza wraca po rocznej przerwie, wymuszonej przez pandemię koronawirusa i będzie to powrót w naprawdę doskonałym stylu. Na scenie pojawią się bowiem takie gwiazdy, jak Miły Pan, Daj Głośniej, Łobuzy, Ronnie Ferrari, Kwestia 07, Czadoman, Dżentelmeni, Dr Swag, Mejk, Avangarde, Topky, Camasutra, Capitan Folk, Julia Jaroszewska, Szymon Tkaczyk czy Long & Junior.

Każdy z artystów zaprezentuje swoje największe przeboje, a tańce i zabawa trwać będą aż do świtu. Podczas siódmej edycji Gali Disco nie zabraknie również dobrego humoru i olbrzymiej dawki pozytywnej energii, a także doskonale przygotowanej oprawy technicznej. Olbrzymia, doskonale oświetlona scena, fantastyczne nagłośnienie i wyjątkowe efekty wizualne sprawią, że całe wydarzenie na długo zapadanie w pamięć uczestników imprezy.

Szczegóły i bilety znajdziesz na: www.galadisco.pl 

Gala Disco w Lubinie – impreza na najwyższym poziomie

Tegoroczna Gala Disco w lubińskiej hali RSC to siódma osłona imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz miłośników muzyki tanecznej z całego kraju. Poprzednie edycje zgromadziły łącznie ponad 40 000 uczestników, dla których wystąpiło aż 100 największych gwiazd sceny disco i dance. Popularność imprezy to jednak zasługa nie tylko fantastycznej, tanecznej muzyki i możliwości zobaczenia na żywo swoich ulubieńców. To także niesamowity klimat wydarzenia, nieporównywalny z żadnym innym koncertem w Polsce.

W tym roku organizator wydarzenia, czyli lubińska agencja Events Factory, postanowiła przygotować dla uczestników Gali Disco jeszcze większe show niż podczas poprzednich edycji i zaplanowała widowisko na najwyższym, światowym poziomie. A wszystko to w zgodzie z obowiązującymi przepisami, dotyczącymi imprez masowych, w tym wytycznymi sanitarno-epidemiologicznymi. Będzie więc tanecznie, rozrywkowo i spektakularnie, a przy tym bezpiecznie.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne