Strona głównaOff-topicRoztańczony karnawał na Dolnym Śląsku! Dołącz do uczestników Gali Disco w Lubinie

Roztańczony karnawał na Dolnym Śląsku! Dołącz do uczestników Gali Disco w Lubinie

Taneczne utwory i największe gwiazdy w zasięgu ręki? To tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na nadchodząca galę disco w Lubinie. Już 29 stycznia spotkamy się na hali RSC, aby usłyszeć najgorętsze hity tego roku. Nie zabraknie gwiazd i zabawy do białego rana. Przedstawiamy listę artystów i najważniejsze informacje o wydarzeniu. Sprawdź co będzie się działo na miejscu oraz jaką agencję eventową z Lubina warto wybrać do współpracy.

Gala Disco w Lubinie – ważne informacje

Gala Disco w Lubinie to świetna okazja, żeby zobaczyć ulubionych wykonawców na żywo. Wyjątkowy klimat, jaki tworzy muzyka disco polo porywa do tańca osoby w każdym wieku. Coroczne wydarzenia należą do najchętniej odwiedzanych imprez w Lubinie i zdobywają coraz większy rozgłos. Przez 6 edycji impreza zyskała ponad 4 000 uczestników.

Podekscytowanie fanów disco nie może dziwić, bowiem na deskach estrady w tym roku staną takie gwiazdy jak Miły Pan, Daj Głośniej, Łobuzy, Ronnie Ferrari, Kwestia 07, Czadoman, Dżentelmeni, Dr Swag, Mejk, Avangarde, Topky, Camasutra, Capitan Folk, Defis, czy Long & Junior. 

Na siódmej edycji Gali Disco w Lubinie nie zabraknie dobrego humoru, tańca oraz doskonale przygotowanej oprawy techniczno wizualnej. Zachętą do wzięcia udziału w wydarzeniu są filmy z poprzednich edycji. Widać na nich jak znakomitą frekwencję oraz zaangażowanie publiczności. Niezwykły klimat sprawia, że jest to najlepsza disco impreza w Lubinie.

Szczegóły i bilety znajdziesz na: www.galadisco.pl 

Gala Disco, czyli przyszłość imprezy w Lubinie

Na przestrzeni sześciu edycji Gala Disco ciągle się rozwija, wywołując coraz więcej emocji u zainteresowanych. Do tej pory 100 artystów zapewniło fanom 70 godzin zabawy na najwyższym poziomie. Organizatorzy imprezy, czyli agencja Event Factory podkreślają zamiar ekspansji. W przyszłości impreza ma być organizowana w Jeleniej Górze, Bolkowie, Jaworze , Złotoryi, Legnicy, Żarach, Żaganiu, Zielonej Górze, Lesznie, Rawiczu, Górze Śląskiej, Wołowie, Wrocławiu, Kątach Wrocławskich, Środzie Śląskiej, Prochowicach, Głogowie, Wschowej, Nowej Soli, Bolesławcu, Chojnowie, Lwówku Śląskim, Gryfowie Śląskim, Lubaniu, Lubiążu, Wałbrzychu oraz Świdnicy. Wiele wskazuje na to, że Galę Disco uda się zorganizować z jeszcze większym niż dotychczas rozmachem.

Agencje eventove w Lubinie – jaką wybrać?

Wiele osób chciałoby zorganizować imprezę na miarę Gali Disco. Wielcy artyści, prestiż i pozytywne opinie uczestników to cele jakie chciałby osiągnąć każdy gospodarz imprezy. Aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, potrzeba planu, logistyki i doświadczenia, jakim dysponują agencje eventowe. W Lubinie znajdziesz firmy zajmujące się profesjonalną organizacją eventów. Projekty w dużej skali wymagają pozwoleń, profesjonalnego sprzętu, obsługi technicznej i dbałości o detale. Właśnie z tego względu wybierając firmę do współpracy należy sprawdzić jej ofertę, portfolio i doświadczenia w branży rozrywkowej. Agencje eventowe w Lubinie spełniają te wymagania. Czy wiesz, której z firm warto zaufać?

Agencja eventowa – Lubin

Zrealizowanie legalnej imprezy na dużą skalę jest nie lada przedsięwzięciem. Jeśli szukasz odpowiedniej agencji eventowej, Lubin należy do miast, w których znajdziesz kompetentne firmy świadczące usługi organizacji profesjonalnych wydarzeń. Pomoc w przygotowaniu imprezy pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe i stworzyć spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Agencja eventowa w Lubinie pomoże Ci dopełnić wszelkich formalności związanych z organizacją imprezy masowej, której kształt jest regulowany prawnie. 

Przykładem marki, która ma doświadczenie w realizacji dużych imprez jest agencja Event Factory. W jej bogatym portfolio znajduje się między innymi Gala Disco. Do zakresu obowiązków firmy należy zarówno organizacja pojedynczych wydarzeń okolicznościowych, jak i całych cykli imprez. W ofercie Event Factory znajdziesz zarówno wsparcie w utworzeniu wydarzenia, jak i wynajem lokalu na imprezę okolicznościową, czy obsługę techniczną imprez. Zrealizowane eventy i opinie klientów stawiają markę w gronie liderów rynku rozrywkowego. Postaw na kompleksową obsługę i wsparcie profesjonalistów.

Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie