Strona głównaTechnologiaRealme 7 - Smartfon dający wiele możliwości

Realme 7 – Smartfon dający wiele możliwości

Smartfon Realme 7 to oferowany przez chińskiego producenta model telefonów komórkowych, które można wskazać jako dostępne ze średnich półek cenowych, natomiast swoją technologią i możliwościami odpowiadają flagowym smartfonom chętnie wybieranym przez konsumentów. Choć Realme na rynku pojawił się stosunkowo niedawno, zbiera szereg pozytywnych opinii i zdążył już zyskać grono zadowolonych użytkowników, których zaskoczył swoimi możliwościami. System operacyjny Android, w który został wyposażony, z łatwością uczyni urządzenie kompatybilne z pozostałymi sprzętami opartymi na wymienionym systemie operacyjnym. 

  • Smartfon Realme 7 – możliwości technologiczne
  • System operacyjny Android
  • Więcej opcji aparatu fotograficznego

Smartfon Realme 7 – możliwości technologiczne

Realme 7 to nowe możliwości, które przypadają do gustu użytkownikom, dlatego jego popularność wciąż rośnie i zyskuje nowych zwolenników, chętnych do zakupu nowoczesnego telefonu komórkowego. Dzięki wprowadzeniu technologii szybkiego ładowania w niespełna 65 minut bateria smartfona będzie w pełni zdatna do ponownego użytku. Pojemność baterii wynosi 5000 mAh, a czas czuwania przy niespełna 5% mocy to nawet 28 godzin, dlatego jest to idealny model, dla osób, które użytkują telefon praktycznie cały dzień. 

Super telefon wyposażony jest w czytnik linii papilarnych, wbudowany w przycisk zasilania znajdujący się po prawej stronie. Z dodatkowych cech telefonu istotnych dla użytkowników, to aparat z szerokim kątem obiektywu oraz lampa błyskowa umożliwiająca wykonywanie zdjęć w ciemnych pomieszczeniach. Warto zaznaczyć, że jakość zdjęć wykonanych za pomocą telefonu jest na wysokim poziomie i wykonywane nawet w gorszych warunkach oświetleniowych sprawdza się bardzo dobrze, to wszystko poprzez zastosowany czujnik Sony.

Telefon super sprawdzi się również jako telefon prywatny i służbowy w jednym, wykorzystując funkcję Dual Sim, daje możliwość wykorzystania jednej karty SIM lub dwóch przełączając połączenia i wiadomości w zależności od potrzeby użytkownika.  

Wykorzystanie podczas produkcji systemów Dolby Atmos i dźwięków HI-Res wznosi jakość dźwięku na wyższy poziom niezależnie czy słuchamy muzyki, gramy w gry dostępne na telefonach komórkowych, czy oglądamy filmy. 

System operacyjny Android

Wersja Android dla wszystkich modeli Realme proponuje pełne wsparcie i daje możliwość bieżącej aktualizacji ulepszonych wersji oprogramowania systemowego. Dzięki pełnemu wsparciu telefon został zaktualizowany do wersji Android 11, mimo iż na rynek trafił z oprogramowaniem Android 10. 

Poprzez zastosowanie wspólnego oprogramowania, z powodzeniem można sparować telefon z innymi urządzeniami działającymi na bazie tego samego oprogramowania jak smartwatche, smarbandy, głośniki bluetooth, czy inteligentna waga wykorzystywana do użytku domowego.

Więcej opcji aparatu fotograficznego

Smartfon Realme 7 został wyposażony w aparat fotograficzny, który składa się z 4 obiektywów. Aparat główny to obiektyw szerokokątny mający 119 stopni. Drugi obiektyw o bardzo wysokiej rozdzielczości sięgającej 48 MP oraz obiektyw makro wykorzystywany podczas wykonywania zdjęć robionych z bardzo bliskiej odległości. 

Zastosowany algorytm przeciwwstrząsowy ma właściwości dokładnego wykrywania ruchu powodując, że wykonane zdjęcia są wyjątkowo stabilne, nawet podczas wykonywania ich w biegu.

Funkcja NightSpace doskonale sprawdza się podczas wykonywania fotografii w ciemności. Fotografie robione nocą z ręki są niezwykle ostre i dobre jakościowo, z wykorzystaniem statywu można wznieść je na jeszcze wyższy poziom. 

 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne