Strona głównaBez kategoriiNajciekawsze premiery na Netfliksie 2021

Najciekawsze premiery na Netfliksie 2021

Czas dosyć szybko płynie, więc nawet się nie obejrzeliśmy i lipiec, sierpień już za nami, a jesień tuż za oknem. Koniec wakacji i gorsza pogoda mogą być akurat idealne pod kasyna online oferujące 20 darmowych spinów. Jednak można również w tym czasie zdecydować się na ciekawe premiery na Netfliksie. Akurat w tym miesiącu będzie, w czym wybierać.

Dom z papieru – część 5 A

Dom z papieru to hiszpański serial, który stał się swego czasu fenomenem. Historia o specjalnej grupie, która napada na bank, zdobyła ogromną popularność. Niestety, jak to bywa z wieloma produkcjami, kolejne sezony były bardzo nierówne, przez co serial stracił sporo widzów. Końcówka jednak 4. sezonu była niezwykle emocjonująca i pozostawiła wiele do powiedzenia, więc mamy nadzieję, że ostatni sezon okaże się bardzo dobrym zwieńczeniem całej serii. Podzielony został na dwie części i pierwsza z nich zadebiutuje na platformie 3 września.

Kierunek: Noc – 2. sezon

Kierunek: Noc to belgijski serial, będący luźną adaptacją „Starości Aksolotla” Jacka Dukaja. W pierwszym sezonie akcja w głównej mierze dzieje się na pokładzie samolotu pasażerskiego. Pewien włoski major porywa samolot i nakazuje ucieczkę na Zachód. Ostrzega pasażerów, że promienie słoneczne zabiją każdego. Choć załoga i pasażerowie początkowo nie wierzą szaleńcowi, to wkrótce okazuje się, że poprzez zmiany na słońcu, promieniowanie gamma zabija wraz ze wschodem. Bohaterowie nie mają zatem innego wyjścia, jak cały czas podążać ku ciemnościom. W drugim sezonie obserwować będziemy ich perypetie już po dotarciu do bezpiecznego schronu pełnego żołnierzy. Z pierwszej zapowiedzi wynika, że nie do końca może się on okazać tak bezpiecznym miejscem. Ciekawostką jest to, że na ekranie zobaczymy co najmniej 2 Polaków, w tym Borysa Szyca. Premiera 2. sezonu już 8 września.

Lucyfer – 6. sezon

10 sierpnia swoją premierę ma mieć 6., być może ostatni sezon Lucyfera. To kolejna seria, która cieszy się sporym powodzeniem wśród widzów. Jej bohaterem jest Lucyfer, który pewnego dnia ma już dosyć piekła i wyrusza na wakacje do Los Angeles. Tutaj wiedzie spokojne życie właściciela klubu, ukrywając się w ludzkiej postaci. Od czasu do czasu pomaga lokalnej policji, jak i musi zmierzyć się z demonami. Najnowszy sezon ma składać się z 10 odcinków, które z racji pandemii mają być mniej efektowne, a bardziej skupiać się na samych bohaterach.

Sex Education – 3. sezon

Sex Education to niezwykle popularny serial Netfliksa, którego dwa pierwsze sezony spotkały się z bardzo dobrym odbiorem ze strony krytyków i widzów. Jego bohaterami są głównie nastolatkowie z lokalnego liceum w Wielkiej Brytanii, którzy muszą się zmierzyć z problemami dorastania, głównie seksualnymi. W pierwszym sezonie fabuła skupiała się wokół Otisa, który wraz Maeve otworzył nieoficjalną, szkolną poradnię seksualną. W kolejnym zaś Otis musiał zmierzyć się z faktem, że jego mama zaczyna pracować w szkole jako seksuolog i pedagog. W najnowszym sezonie będziemy śledzić dalsze losy głównych bohaterów, jak i również poznamy nowych bohaterów, w tym nową dyrektor szkoły.

Ile warte jest ludzkie życie?

Tym razem oryginalny film Netfliksa. Jest to film oparty na faktach, w którym to grupa adwokatów i specjalistów ma zająć się wyceną odszkodowaniami dla rodzin, których członkowie zginęli podczas zamachów z 11 września 2001 roku. W rolach głównych występują Michael Keaton oraz Stanley Tucci. Premiera 3 września.

Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie