Strona głównaBez kategoriiAngielskie gry  – wybór Polaków

Angielskie gry  – wybór Polaków

Kiedy sprawdziliśmy już wszystkie możliwości, jakie oferuje nam gra online, pora rozejrzeć się za innymi opcjami. Jest ich na szczęście całe mnóstwo. Nowoczesny sektor internetu ma zasięg międzynarodowy. Najpopularniejsze gry oraz najlepsze bonusy. Jedne i drugie nierzadko są oferowane nam przez strony, które rezydują w innych krajach.

Do wyboru jest sporo krajów z rozwiniętymi branżami online. Szczególną uwagę, trzeba zwracać, że wśród polskich graczy cieszą się kasyna internetowe UK (często nielegalne w Polsce, dlatego warto skorzystać z gier na STEAM lub na Android). Słyną one ze swojej renomy, rzetelności oraz bonusów. Jest także świetnie dostosowane pod kątem potrzeb i preferencji polskich graczy.

Dlaczego warto grać w gry na stronach WWW?

Gry w UK nie bez powodu są uznawane za jedne z najlepszych na świecie – można sprawdzić najpopularniejsze na STEAM. W tym kraju działa niejedno topowe wytwórstwo gier. Brytyjskie prawo na temat gier w sieci jest wymagające i precyzyjne. Jednocześnie też jednak stwarza dogodne warunki do rozwoju tej branży. W rezultacie internetowe gry w UK są oferowane zarówno przez lokalne witryny, jak i też wielkie strony online, które posiadają zasięg międzynarodowy.

To jeden z głównych czynników, które sprawiają, że znajdziemy niewiele punktów wspólnych, odpowiadając na pytanie o treści „co łączy polskie gry online z angielskim?”. Na dodatek, w Wielkiej Brytanii przeważnie są w pełni dostępne dla graczy z większości innych krajów. Mimo wszystko przed rozpoczęciem gry online, rejestracją i wpłaceniem depozytu koniecznie należy przejrzeć regulamin ze szczególnym uwzględnieniem ewentualnych blokad geograficznych.

Zaletą angielskich gier online jest również fakt, że wiele z nich posiada pełne lokalizacje swoich witryn w języku polskim. Nierzadko dochodzi do tego jeszcze wsparcie techniczne w naszym języku. Wynika to oczywiście z faktu, iż w UK nadal mieszka bardzo wielu Polaków, którzy dość często są również graczami w brytyjskich kasynach.

Najważniejsze zalety, jakie przedstawiają brytyjskie gry, dotyczą jednak samej oferty. Gry online w UK są znane z hojnych bonusów, których kwoty po przeliczeniu GBP na PLN stają się jeszcze bardziej imponujące. Największe gratyfikacje oferują oczywiście premie depozytowe. Do popularnych i często spotykanych rozwiązań należą też oferowane przez niejeden system gier bez depozytu. Brytyjskie witryny są także słynne z bogatych i znakomicie rozbudowanych katalogów gier, w których użytkownicy mogą liczyć na tysiące najlepszych bonusów. Dostępnych jest także wiele klasycznych gier stołowych. Oferowana będzie też niejedna ciekawa gra online z innej kategorii: gry w UK należą do najbardziej innowacyjnych na świecie i chętnie prezentują graczom wszelkiego rodzaju intrygujące nowinki.

Jak zacząć grę i na co zwrócić uwagę?

Jeśli interesuje nas dobre gra w Wielkiej Brytanii, rejestrację trzeba będzie poprzedzić odpowiednio szczegółowym rekonesansem. Przede wszystkim: warto zorientować się, gdzie grają Polacy najchętniej oraz dlaczego określona strona jest oceniana przez polskich graczy lepiej niż inne. Jak znaleźć tego rodzaju informacje? Najłatwiej będzie przejrzeć fora dla polskich graczy. To jednak dopiero pierwszy krok.

Informacje znalezione na forum w żadnym wypadku nie powinny stanowić głównego ani jedynego źródła wiedzy na temat oferty prezentowanej. Na początku gracz powinien odwiedzić witrynę. Nie korzystamy w tym celu z VPN-u: pozwoli to zorientować się nam, czy gra blokuje adresy graczy z Polski, co zawsze stanowi bardzo ważną informację.

W kolejnych krokach sprawdzamy regulamin. Posiada je każdy bez wyjątku portal gry online. Sekcją, która powinna szczególnie nas interesować, są dozwolone/zabronione kraje i jurysdykcje. Gry na ogół zastrzegają w takich sekcjach, że osoby mieszkające na terenach określonych państw nie mogą rejestrować profili i grać. Trzeba więc sprawdzić, czy Polska nie jest jedną z wykluczonych jurysdykcji.

Następnie sprawdzamy licencje. Musi ona posiadać ważne zezwolenie. Dobrze też, jeśli gra polskie online dodatkowo posiada którąś z uznanych międzynarodowych licencji. Jeżeli w zakresie licencji wszystko wygląda dobrze, można przystąpić do oceny oferty Pod uwagę bierzemy naturalnie gry, ale też bonusy, metody płatności, jakość wsparcia technicznego oraz jakość wersji mobilnej. W odniesieniu do bonusów gracz powinien zwracać uwagę nie tylko na oferowane gratyfikacje, ale też dokładnie weryfikować bonusowe warunki.

Warto też wiedzieć, że na terenie Wielkiej Brytanii prężnie działają profesjonalne organizacje, które pomagają osobom mającym problemy z grami. Niektóre z tych organizacji świadczą swoje usługi także w języku polskim. Nawet jeśli nie czujemy, abyśmy mieli problemy z grami, i tak warto przejrzeć witryny tego rodzaju stron, aby poznać podstawowe zasady odpowiedzialnej gry.

Artykuł sponsorowany

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne